Login

Username:

Password:

Remember me



Lost Password?

Register now!
Staff Directory

Staff Directory Search:
Number of Records: 167
BilNamePositionUnitEmail
(*@moh.gov.my)
Telephone Ext
(03-8883 ****)
26Dr. Ashida Bt Abd RasidKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
ashida.rasid@moh.gov.my
1303
27Dr. Azman Bin JohariKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
azmanjohari@moh.gov.my
6090
28Dr. Aznida Bt AbuKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
draznidaabu@moh.gov.my
1297
29Dr. Farahdina binti AbidinKetua Penolong Pengarah UD52Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
dr.farahdina@moh.gov.my
1306
30Dr. Fauziah Bt Ab AzizKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
fauziah.aaziz@moh.gov.my
1297
31Dr. Helwa Husna Bt KatimanKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
helwahusna@moh.gov.my
1308
32Dr. Jamuna a/p ArunasalamPenolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
jamuna@moh.gov.my
1309
33Dr. Kalaivathani a/p G. VelaithonPenolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
kalaivathani@moh.gov.my
1297
34Dr. Mohamed Faruqi Uzair Bin Mohamed SidekPenolong Pengarah UD48Cawangan Medico Legal
faruqiuzair@moh.gov.my
1486
35Dr. Nadya Izzati Binti SoaibPenolong Pengarah UD48Cawangan Medico Legal
dr.nadya@moh.gov.my
1484
36Dr. Nilavu A/P KaruppiahKetua Penolong Pengarah U48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
nilavu@moh.gov.my
1363
37Dr. Nor Nadziroh Bt IbrahimKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
drnadziroh@moh.gov.my
1299
38Dr. Norasikin Bt Khabir@TuharKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
noraikin.k@moh.gov.my
1309
39Dr. Nur Ita Jusnita binti RusliKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
drnurita@moh.gov.my
1271
40Dr. Nurul 'Ain Bt Selamat@KeliwonKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
drnurulain@moh.gov.my
1308
41Dr. Nurul Nadiah binti KamarudinKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
n.nadiah@moh.gov.my
6089
42Dr. Ramon Thomas VarugheseKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
ramon.tvarughese@moh.gov.my
1270
43Dr. Salwa Rohaznita Binti Abd WahabPenolong Pengarah UD48Cawangan Penggubalan Akta
rohaznita@moh.gov.my
1287
44Dr. Sangeeta A/P SubramaniamPenolong Pengarah UD48Cawangan Penggubalan Akta
drsangeeta@moh.gov.my
1254
45Dr. Siti Hajar Bt Md YusofKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
hajar.yusof@moh.gov.my
1363
46Dr. Suhana bt SulaimanKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
drsuhana.s@moh.gov.my
1297
47Dr. Surenthiran A/L PanjanathanPenolong Pengarah UD48Cawangan Medico Legal
surenthiran@moh.gov.my
1486
48Dr. Syrrunnaja Bin AdnanPenolong Pengarah UD48Cawangan Medico Legal
dr.syrrunnaja@moh.gov.my
1483
49Dr. Thenmalar A/P SubpramaniamKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
s.thenmalar@moh.gov.my
1309
50Dr.Ashikin Bt AzizanKetua Penolong Pengarah UD48Cawangan Kawalan Amalan Perubatan Swasta
ashikinazizan@moh.gov.my
1300

1 Malaysia

Galeri

Mutiara Kata

"Jangan membuang waktu barang seminit pun untuk memikirkan orang-orang yang tidak kita sukai."

Kaunter Pengunjung

Anda pelawat ke:

Tarikh Kemaskini

26 JANUARI 2016